Галушко Микола Леонідович

Мажоритарний округ № 97 Бровари, Броварський р-н., Баришівка, Березань

З 1997 по 2006 роки проходив службу в ОВС.З 2006 по 2012 роки працював виконавчим директором ТОВ «ГАЛІД».З 2012 по 2017 роки працював директором ПП «ГАЛІД».В 2017 році працював на посаді радника директора Державного підприємства спиртовоїта лікеро-горілчаної промисловості «УКРСПИРТ».З 2017 року по теперішній час працюю директором ПП «ГАЛІД».

Illustration
icon

Цінності

Патріотизм. Бажання самовіддано працювати заради інтересів своєї громади та на благо всієї України. Відповідність слів вчинкам. Чесність у бізнесі, політиці, у стосунках між людьми.

icon

Цілі

Домогтися, аби виконання законів стало обов’язковим для кожного, незалежно від становища в суспільстві, а відповідальність за їх порушення чи ігнорування стала невідворотною. Ставлю за мету долучитися до процесу розвитку територій населених пунктів округу.

icon

Соціальна відповідальність

Я завжди несу відповідальність перед людьми і даними їм обіцянками.
І переконаний, що це той принцип, який повинен лежати в основі бізнесу,
політики, будь-якої діяльності людини.

Що зробив до виборів:

 • Безпека суспільстваНаше громадське формування на добровільних засадах виконує щоденні патрулювання, регулярні рейди по Броварах.

 • Благодійність Вже 15 років підтримую благодійні фонди допомоги онкохворим, дитячими будинками і будинкам престарілих

Програма

 • 01. Комунальне господарствоАктивно працюватиму над розв’язанням проблем оновлення теплових, водопровідних, водовідвідних мереж у Броварах.

 • 02. Інфраструктура системи освітиБудівництво в Броварах загальноосвітньої школи в мікрорайоні багатоповерхової забудови має стати одним із основних завдань міської ради, громади Броварів і мене, як депутата Верховної ради.

 • 03. ЕкологіяПісля багаторічних розмов місто Бровари та район повинні отримати власне сміттєпереробне підприємство, створене за рахунок пайових коштів Броварських міської і районної рад та органів самоврядування на місцях, діючих ОТГ.

 • 04. КультураЗавершити процес створення в Броварах місцевого театру, розмови навколо якого точаться не один рік, але справа з місця так і не зрушила.

 • 05. ДецентралізаціяСприяння процесам децентралізації на території Броварського та Баришівського районів Київської області.

 • 06. Ринок земліВласники розпайованих земель колишніх сільгосппідприємств Броварського та Баришівського районів чекають прийняття нового Закону «Про землю», в якому було б передбачено її продаж через Земельний банк за ціною, що відповідає справжній її вартості.

 • 07. Інвентаризація земельЗавершити інвентаризацію земель на території Броварського та Баришівського районів.

 • 08. Модернізація автошляхівВирішення питання стану доріг та розв’язання проблем освітлення, а також безпеки для людей в місті Березань.

 • 09. Дозвілля молодіВирішення проблем району Баришівського ОТГ з дозвіллям молоді.

 • 10. СпортВирішення питання побудови спортивних майданчиків та удосконалення освітянської програми для жителів міста Березань.

Ви можете написати про свою проблему кандидату особисто. 

Для цього ми розробили мобільний додаток. Просто зареєструйтеся, напишіть проблему та чекайте на відповідь

Зв'язатись за телефоном+38 063 116 55 60


2019 © Cайт створено на Weblium

Політика конфіденційності